Tanácsadó Szolgálat rákbetegeknek - segítség a gyógyuláshoz! (x)

Amikor valakiről kiderül, hogy daganatos beteg, az első reakciója általában a teljes lelki elbizonytalanodás. Sokat jelent ilyenkor, ha az érintettnek nem egyedül kell megbirkóznia ezzel a teherrel, mert mellette vannak a családtagok, barátok és kollégák.

- Miért jött létre a Tanácsadó Szolgálat, hogyan segít a daganatos betegeknek és a hozzátartozóknak?

- A rákos betegek egészségügyi ellátásában a figyelem a rák leghatásosabbnak ismert kezelési módjára (műtét, gyógyszer, sugárterápia, stb.) koncentrálódik, esetenként sajnos nem jut elég idő a szükséges kezelésekhez, beavatkozásokhoz kapcsolódó félelmek megbeszélésére, feldolgozására, hiányosnak tűnhet a rehabilitáció, a kiegészítő terápiás lehetőségek alkalmazása, valamint az egészségeseket érintő prevenció. Ezt az űrt igyekszik betölteni a Tanácsadó Szolgálat az érdeklődőknek segítséget nyújt a kiegészítő terápiaként alkalmazható Aktív Ráksejtpusztító Keverékkel kapcsolatban is, mely fokozhatja a szervezet Természetes Tumorellenes Védelmét.

- Mi pontosan az Aktív Ráksejtpusztító Keverék?

- A daganatos betegeknek szánt, tabletta és italpor formájában is kapható tápszer Dr. Kulcsár Gyula nevéhez fűződik. Kutatása alapja az volt, hogy a daganatsejtek a normál sejtekhez képest szabálytalanul táplálkoznak és felhalmozzák a keringésben lévő kismolekulákat. Ezáltal a szervezetben található, együttesen ráksejtpusztító hatással rendelkező molekulák is bejutnak a daganatos sejtekbe, ezzel azok programozott halálát, apoptózisát okozva. A felfedezés gyógyászati jelentősége, hogy a Természetes Tumorellenes Védelem saját anyagait - az ún. Aktív Ráksejtpusztító Keveréket - kívülről, nagy mennyiségben a szervezetbe juttatva, több ráksejt pusztítható el, ezáltal a szervezet saját védelmi rendszerének a teljesítőképessége növelhető meg.

- Kereshetjük a tanácsadó szolgálatot akkor is, ha csak "vigyázni" szeretnénk magunkra?

- Minden már kialakult betegség esetében döntő a megfelelő kezelés, előtte viszont a megelőzés játssza a legfontosabb szerepet. Így a szolgálat szakértői örömmel fogadják a megelőzés iránt érdeklődők telefonhívásait is.

5.-es biológiakvíz: hány veséje van egy embernek? – 10 kérdés az emberi testről

Hogyan járul hozzá a Tanácsadó Szolgálat a gyógyuláshoz?

- A szakemberek tanácsot adnak azzal kapcsolatban, hogy mi a készítményekből - amelyek a hagyományos onkológiai kezelések megkezdése előtt, mellett és után is alkalmazhatók - az egyénre szabott optimális dózis. A betegek az életmód tanácsadás, a táplálkozási javaslatok és a pszichés gondozás mellett elméleti és gyakorlati információkat is kapnak.

- Hogyan és hol jelentkezhetek a Tanácsadó Szolgálathoz?

- A személyes konzultációra előzetes időpont-egyeztetés szükséges a +36 1 3212111-es telefonszámon. A betegek mindenképpen vigyék magukkal leleteiket, hiszen ezek fényében a tanácsadás hatékonyabb.

További információ: www.kulcsargyula.hu

A legfrissebb tartalmainkért kövess minket a Google Hírekben, Facebookon, Instagramon, Viberen vagy YouTube-on!

40 felett erre figyeljenek a nők és a férfiak

Olvasd el aktuális cikkeinket!

Orvosmeteorológia
Fronthatás: Melegfront
Maximum: +8 °C
Minimum: +1 °C

Az északon képződött köd, rétegfelhőzet csak lassan zsugorodik, a legtöbb helyen tartósan megmaradhat. Ezzel szemben az ország nagyobb részén általában fátyolfelhős, napos időre számíthatunk. Számottevő csapadék nem várható, de a borult, ködös tájakon szitálás, ónos szitálás előfordulhat. A délies szelet főként a Dunántúlon kísérhetik élénk, néhol erős lökések. A legmagasabb nappali hőmérséklet nagyrészt 6 és 14 fok között valószínű, de a tartósan borult tájakon akár fagypont közelében maradhat. Napközben egy melegfront súrolja az ország északi területeit, ami sokaknál válthat ki kellemetlenséget.

Hogy érzed magad?

Kirobbanó formában vagy? Válaszd ki a lelki- és testi állapotodhoz illő emojit és nézd meg térképünkön, hogy mások hogy érzik magukat!


Hogy érzed most magad fizikailag?

Hogy érzed magad?

Kirobbanó formában vagy? Válaszd ki a lelki- és testi állapotodhoz illő emojit és nézd meg térképünkön, hogy mások hogy érzik magukat!


Milyen most a lelkiállapotod?

Hogy érzed magad?

Legjobban:
Legrosszabbul:
Kezdjük újra